W związku z tym, że obstawianie sportów wirtualnych w ostatnich tygodniach zyskało sporo fanów to bukmacher STS przygotował ofertę promocyjną „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. W ramach tej akcji każdy gracz za przegrany zakład może liczyć na zwrot stawki.

Zwrot 100% stawki za przegrany zakład

Zwrot 100% stawki za przegrany zakład

Główna przyczyna zainteresowania się sportami wirtualnymi to fakt, że obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Przyczyna tego niewątpliwie jest prosta, a mianowicie zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszonych.

Kolejny atut typowania sportów wirtualnych to fakt, że w stosunkowo szybkim czasie można zarobić naprawdę dużo pieniędzy. Wynika to z tego, że mecze trwają zdecydowanie krócej, niż ma to miejsce w prawdziwym pojedynku.

Każdy gracz, który posiada konto u bukmachera STS może skorzystać z oferty „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Promocja trwa do odwołania, ale trzeba mieć na mieć, że zagrany zakład musi zostać zagrany oraz rozliczony w tym samym czasie.

Typer, który chce z niej skorzystać musi obowiązkowo do niej się zapisać. Zrobić to można wyłączne poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie obowiązkowo trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej ofery.

Cashback na sporty wirtualne.

W ramach tej akcji promocyjnej dopuszczona są wyłącznie zakłady SOLO i AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.90. Na zakładzie trzeba mieć na uwadze, że mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych: piłki nożnej, tenisa, koszykówki wyścigi koni i psów.

Stawka zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Zakład jest okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, która może wynieść 20 PLN.

betclic darmowy kod promocyjny

STS kod promocyjny:

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny wszystkim graczom. Bowiem typerzy już na start można otrzymać:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • premia równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że w dalszym punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne, a mecze obstawiać można wyłącznie przez internet.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u bukmachera Fortuna 2020.
Następny artykułPromocja „Kumulacja 5 000 PLN” bonus dla graczy za obstawienie meczy.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.