Czas na spotkania reprezentacyjne w piłce nożnej. Przed nami chociażby mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata. W dodatku każdy z graczy może liczyć na extra premię w wysokości 100 PLN od bukmachera Betclic.

Betclic zmniejsza ryzyko przegranej wszystkim typerom

Betclic zmniejsza ryzyko przegranej wszystkim typerom

A śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obecnie obstawiać, ponieważ przed nami takie konfrontacje, jak m.in. Czechy vs Walia, Rosja vs Słowacja, Polska vs San Marino, czy też finał Ligi Narodów pomiędzy Hiszpanią z Francją.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic, który oferuje promocję „Pewny zakład”, a jest ona aktywna użytkownikom wyłącznie do 10 października do godziny 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Gwarantowane 100 PLN od Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic online w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza wyłącznie kupony AKO, które to muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum pięć zdarzeń
  • kurs nie mniejszy niż 4.00
  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej
bonus bez wpłaty od sts

Gracz, którego kupon okazał się przegrany nie straci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online na sam start oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to każdy z użytkowników może liczyć na zakłąd bez ryzyka.

Cashback będzie aktywny typerom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne obstawienie meczy w Fortunie. 50 PLN dla graczy
Następny artykułNagrody dla graczy za typowanie sportów wirtualnych od STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.