Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher BetFan. Wszyscy nowi użytkownicy tego operatora na start mogą skorzystać z bezpiecznego zakładu nawet do 600 PLN.

Pewne 600 PLN dla graczy od BetFan na start

Pewne 600 PLN dla graczy od BetFan na start

Nadmienić jest warto, że obecnie bukmacher BetFan oferuje najwyższy Cahsback. W dodatku nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału do tej oferty. Wystarczy jedynie spełnić proste warunki promocji, aby bezpieczny kupon, był aktywny.

Pierwszy z tych kroków jest to na pewno rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, bowiem wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

W formularzu rejestracyjnym bardzo ważne jest wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

bonus bez wpłaty od sts

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty iż zagranie pierwszego kuponu promocyjnego. Typer sam wybiera, jaki będzie to zakład i typy na nim się znajdujące.

Jeśli się okaże, że okazał się on wygrany to super. Cała wygrana trafi na konto każdego gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, aż do 600 PLN.


Bukmacher BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS rozdaje bonusy. Do odebrania nawet 100 PLN
Następny artykułBonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.