Bukmacher LvBet przeprowadza promocję „Tenisowy Tour”, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%. W dniach 19.08 – 24.08 można liczyć na większe wygrane o 14% na turniej w Winston – Salem.

Tenis: promocja u bukmachera LvBet

Tenis: promocja u bukmachera LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że w tej akcji biorą udział kupony, na których będą znajdować się zdarzenia z turnieju w Winston – Salem.

Warunki akcji są bardzo proste chcąc liczyć na większe wygrane wystarczy zagrać kupon singiel lub AKO, na którym mogą znajdować się zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu jest dowolna. Również bukmacher nie określa kursu minimalnego jak i maksymalnego każdego typu.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Należy jednak pamiętać, że z tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • z wykorzystaną opcją Cashout

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom o 14% pod warunkiem, ze zagrany kupon lub kupony spełniają powyższe warunki, a także zostaną rozliczone jako wygrane.

Bonus bez depozytu u bukmachera LvBet:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet oferuje nowym graczom darmowy bonus na start o wartości 20 PLN i to bez dokonania depozytu.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że na konto gracza trafią środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast to nie wszystko co ma do zaoferowania na start ten operator. Ponieważ można liczyć na darmowy bonus do 1500 PLN za dokonanie dwóch pierwszych depozytów.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna: piłkarska promocja dla graczy. Bonus 20 PLN
Następny artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.