Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS online w związku z powrotem rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Na konto użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

Nawet do 100 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Nawet do 100 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

A śmiało można powiedzieć, że na brak emocji podczas pojedynków piłkarskiej zarówno Ligi Mistrzów, ale i Ligi Europy na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do niezwykle ciekawych meczy.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z oferty „Europejskie Puchary. Bonus do 100 PLN” koniecznie trzeba się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl do 18 lutego do godziny 23:59.

100 PLN dla graczy na europejskie puchary

Pierwszą i zarazem podstawową czynnością, jaką należy wykonać jest to dokonanie wpłaty na swoje konto u bukmachera STS online. Następnie gracz musi zawrzeć kupon AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna kuponu to 30 PLN
  • wyłącznie typy z piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które muszą być z oferty przedmeczowej
betclic darmowy kod promocyjny

Użytkownik, który spełnić powyższe kryteria promocji otrzyma w prezencie extra bonus w wysokości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi już na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Warunek konieczny jest to wpisania hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Do sprawi, że automatycznie zostaną aktywowane takie bonusy, jak:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez dokonania wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewna kasa dla graczy od bukmachera Fortuna na Puchar Polski
Następny artykułZakład bez ryzyka do 600 PLN dla wszystkich graczy od BetFan
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.