Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS online w związku z powrotem rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Na konto użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

Nawet do 100 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Nawet do 100 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

A śmiało można powiedzieć, że na brak emocji podczas pojedynków piłkarskiej zarówno Ligi Mistrzów, ale i Ligi Europy na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do niezwykle ciekawych meczy.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z oferty „Europejskie Puchary. Bonus do 100 PLN” koniecznie trzeba się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl do 18 lutego do godziny 23:59.

100 PLN dla graczy na europejskie puchary

Pierwszą i zarazem podstawową czynnością, jaką należy wykonać jest to dokonanie wpłaty na swoje konto u bukmachera STS online. Następnie gracz musi zawrzeć kupon AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna kuponu to 30 PLN
  • wyłącznie typy z piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które muszą być z oferty przedmeczowej
betclic darmowy kod promocyjny

Użytkownik, który spełnić powyższe kryteria promocji otrzyma w prezencie extra bonus w wysokości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi już na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Warunek konieczny jest to wpisania hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Do sprawi, że automatycznie zostaną aktywowane takie bonusy, jak:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez dokonania wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułPewna kasa dla graczy od bukmachera Fortuna na Puchar Polski
Następny artykułZakład bez ryzyka do 600 PLN dla wszystkich graczy od BetFan
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.