Przed nami ostatnie już spotkania fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Z tej okazji legalny bukmacher STS oferuje pakiet dla nowych typerów, gdzie to można liczyć na start już na: freebet o wartości 29 PLN bez depozytu, bonus równowartości depozytu do 1200 PLN oraz cashback do 200 PLN.

Najnowszy bonus na start za darmo

Najnowszy bonus na start za darmo

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera STS Polska.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 15 do 19 listopada. Chcąc z niej skorzystać należy dokonać rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny zajmie graczowi dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Kod promocyjny na bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher STS przyznaje darmowy freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Chcąc otrzymać te środki należy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

betclic darmowy kod promocyjny

Bukmacher STS: Darmowy bonus do 1200 PLN za wpłatę

Legalny bukmacher STS przyznaje bonus darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty:

Przykład: Użytkownik wpłacił 1000 PLN. Taką sama wartość w formie środków bonusów znajdzie się na koncie gracza. Łącznie gracz będzie miał 2000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może otrzymać maksymalnie 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN u bukmachera STS

Nowi gracze mogą liczyć również na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w razie przegranej otrzymać zwrot 100% stawki. Użytkownik maksymalnie może dostać 200 PLN. Natomiast w razie wygranej na konto gracza trafi cała kwota.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 19 listopada do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk
Następny artykułBonus do 2098 PLN u legalnego bukmachera Totolotek
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.