Bukmacher STS oferuje specjalną promocja fidla graczy, którzy obstawiają zdarzenia z Esportu. W ramach tej akcji operator zmniejsza przegrane przyznając bonus 10% stawki za przegrane kupony i tak co tydzień.

Darmowe bonusy dla graczy na Esport

Darmowe bonusy dla graczy na Esport

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej typer dokona minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych. Jeden etap trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać można tego wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Esportowe 25PLN„.

Promocja polega na zagrywaniu kuponów SOLO. Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na Esport. Kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.85.

betclic darmowy kod promocyjny

Zakład musi zostać zagrany za minimum 50 złotych. Jednak w tej akcji nie bierze żaden typ zawarty za środki bonusowe.

Bukmacher STS na koniec każdego etapu dokona zsuwania stawek za przegrane kupony, które spełniają powyższe warunki, a następnie przyzna bonus:

Przykład: Łączna kwota przegranych zakładów przez gracz wynosiła 600 złotych. Typer w zamian otrzyma 60 złotych w środków bonusowych.

Należy jednak mieć na uwadze, że w czasie jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS

Legalny bukmacher w Polsce STS oferuje graczom darmowy bonus o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Chcąc trzymać te środki gracz musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Kolejna premia znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że dokona on pierwszej wpłaty. Wówczas typer może otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic
Następny artykułPremia 100% dla graczy za obstawienie meczy od bukmachera Fortuna.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.