Bukmacher STS w swojej ofercie oprócz standardowych zakładów posiada również Ligi alternatywne, jak chociażby piłkę nożną, czy też tenis. I z tej okazji przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to może wygrać extra gotówkę. Bowiem gracze podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 5 000 PLN.

Extra gotówka dla typerów

Extra gotówka dla typerów

Owszem w dalszym ciągu większość rozgrywek jest zawieszonych. To wszystko skutkuje tym, że oferty operatorów nie są zbyt bogate. Jednak bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i posiada chociażby Ligi alternatywne.

W tych rozrywkach typerzy mogą obstawiać chociażby piłkę nożna, czy też tenis. W dodatku oferta na te zdarzenia jest również bogata co w normalnych rozgrywkach. Poza tym można oddawać typy zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

W związku z tym bukmacher STS w swojej ofercie posiada limitowaną akcję promocyjną „Kumulacja 5 000 PLN”, która polega na obstawaniu właśnie zdarzeń z lig alternatywnych.

Jesteś zainteresowany tą ofertę? Pamiętaj, że trzeba koniecznie do tej się zapisać i trwa ona do 3 maja do godz. 23:59. Zrobić to trzeba w niezwykle prosty sposób. Pierwsza czynność jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Konkurs z nagrodami dla graczy.

Następnie pozostaje typerom już obstawienie meczy. Bukmacher STS w ramach konkursu „Kumulacja 5 000 PLN” dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, na których musi być sześć zdarzeń.

Gracz musi mieć na uwadze, że wszystkie typy koniecznie muszą pochodzić z rozgrywek Lig alternatywnych. Trzeba jest podkreślić, że oferta bukmachera STS na te rozgrywki jest niezwykle bogata. W dodatku gracz ma prawo obstawiać typy przedmeczowe oraz na żywo.

Zdarzenia mogą pochodzić, m.in. z piłki nożnej, czy też tenisa. Natomiast trzeba mieć na uwadze, że kurs minimalny typu nie może wynosić mniej niż 1.30.

betclic darmowy kod promocyjny

Trzeba mieć na uwadze, że nie ma limitu co do ilości kuponów. Jednak trzeba mieć na uwadze, że stawka minimalna zakładu nie może wynosić mniej niż 15 PLN.

Gracze, których zakłady spełniają powyższe warunki, a także zostały rozliczone jako wygrane podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 5 000 PLN.

Bonus na start w STS

Bukmacher STS w swojej ofercie powitalnej każdemu nowemu graczowi przyznaj już na sam start 29 PLN i to bez dokonywania depozytu. Te środki znajdą się na koncie typera pod warunkiem, że w czasie rejestracji konta online wpisze hasło promocyjne —>>> BETONLINE.

W dodatku to nie wszystko. Kolejny bonus znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas zostanie dopisana do jego konta premia równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.

Nie można zapominać, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada szereg innych ciekawych promocji na Esport, sporty wirtualne, czy też gry karciane, jak m.in. pokera na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 100% stawki za przegrany zakład na sporty wirtualne od STS.
Następny artykułPromocja „Piłkarski Jackpot” w Betclic. Pula nagród 25 000 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.