Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom nawet o 100%. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO lub MAXIKOMBI, na których będą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, aby liczyć na premię.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny jest to dodatnie do zakładu AKO lub MAXIKOMBI „bonusu kursowego”. To sprawi, że dany kupon automatycznie jest zapisany do tej promocji, która trwa do 31 grudnia 2020 roku.

Bukmacher Fortuna wymaga, aby na każdym kuponie znajdowało się minimum pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs typu nie może być mnieszy niż 1.15.

BetFan: darmowy kod powitalny

Typer sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na zakładzie. Bowiem dostępne są wszystkie dyscypliny jakie w swojej ofercie posiada legalny bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie online.

Gracz również sam wybiera stawkę zakładu. Jednak trzeba wiedzieć, że z promocji automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Wysokość otrzymanego uzależniona jest wyłącznie od ilości typów znajdujących się na zakładzie. Maksymalna premia jaka może zostać przyznana przez bukmachera Fortuna to 100%:

Ilość zdarzeń na kuponieWysokość bonusu
5 typów5 %
6 typów10 %
7 typów15 %
8 typów20 %
9 typów25 %
10 typów30 %
11 typów35 %
12 typów40 %
13 typów45 %
14 typów50 %
15 typów55 %
16 typów60 %
17 typów65 %
18 typów70 %
19 typów75 %
20 typów80 %
21 typów85 %
22 typów90 %
23 typów95 %
24 typów100 %

Poza tym warto wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna kod promocyjny za darmo:

Bukmacher Fortuna online PL oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to już na sam start można otrzymać darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Pod warunkiem, że typer wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Jednak to wszystko. Kolejne środki znajdują się na koncie gracza po tym jak dokona on pierwszego depozytu, a wówczas maksymalnie można otrzymać 1000 złotych. Poza tym pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na Esport od bukmachera STS. Bonus co tydzień dla graczy.
Następny artykułLegalne granie w pokera w Polsce. STS poker online
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.