Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom darmowy bonus w wysokości 40 PLN. Jeżeli okaże się, że co najmniej dwa kupony zostały rozliczone jako wygrane oprócz wygranej na konto gracz trafią darmowe środki o wartości 40 PLN.

Bonus dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Bonus dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkie typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Warto jest widzieć, że do tej akcji trzeba należy się zapisać. Trzeba tego dokonać na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej promocji. Istotne jest to, żeby to zrobić przed zagraniem pierwszego kuponu.

W tej akcji kwalifikują się jednie kupony pojedyncze, na których musi znajdować się jednie typ z piłki nożnej. Może on pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i LIVE, ale kurs nie może być mniejszy niż 1.70.

Warto jest pamiętać, że wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do 19 sierpnia do godz. 23:59.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon nie może być mniejsza niż 20 PLN, a środki muszą pochodzić z konta własnego. Ponieważ z tej promocji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Bukmacher automatycznie przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że co najmniej gracz zagrał dwa kupony spełniające powyższe warunki promocji oraz zostały rozliczone one jako wygrane.

Bukmacher BetClic: darmowy kod promocyjny

BetClic jest to w pełni legalny polski bukmacher, a granie u niego jest zgodne z polskim prawem. Warto jest wiedzieć, że ten operator oferuje swoim nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka nawet do 500 PLN.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym, a to sprawi, że bukmacher dokona aktywacji Cashbacku.

Jeżeli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN. Natomiast jak będzie to kupon wygrany to cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% na kupony z tenis u bukmachera LvBet
Następny artykułNagrody dla aktywnych typerów piłkarskich od bukmachera Fortuna
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.