Legalny bukmacher BetClic Polska oferuje aktywnych graczom promocję „Pewny zakład”. Wystarczy zagrać kupon AKO na dowolne zakłady z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy i jeśli jeden typ zostanie rozliczony jako przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu stawki.

Pewny zakład w BetClic 2020

Pewny zakład w BetClic 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 25 do 28 listopada. Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi do niej dołączyć. Można to zrobić wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na którym musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń. Kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 5.00.

Gracz sam wybiera jakie będą typy na kuponie, ale mogę one pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak wszystkie zdarzenia muszą być z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

bonus bez wpłaty od sts

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać. Tym bardziej, że ciekawych pojedynków i zarazem decydujących starć nie zabraknie, ponieważ przed nami takie mecze jak chociażby Slavia vs Inter, Barcelona vs BVB, Real Madryt vs PSG, czy też Liverpool vs Napoli.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon i spełnia on powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku jednego zdarzenia rozliczanego jako przegrany bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki! Maksymalnie można otrzymać 40 PLN.

BetClic: Kod promocyjny 2020 za darmo

Pierwszy zakład bez ryzyka po rejestracji oferuje w pakiecie powitalnym, aż do 510 PLN legalny bukmacher BetClic. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji bonusu powitalnego.

Jak się okaże, ze pierwszy zakład został rozliczny jako przegrany to nic straconego, ponieważ wówczas bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 2098 PLN u legalnego bukmachera Totolotek
Następny artykułMobilny voucher 25 PLN od STS na start bez wpłaty własnej
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.