Przed nami pierwsze pojedynki ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów. Warto jest podkreślić, że jest to pierwsza taka edycja, która rozgrywana jest w formie turnieju. To tylko daje smaczkowi tym meczom, ponieważ nie będzie żadnej kalkulacji.

Pewne 40 PLN na mecze z Ligi Mistrzów w Betclic

Pewne 40 PLN na mecze z Ligi Mistrzów w Betclic

Natomiast bukmacher Betclic Polska oferuje typerom akcję specjalną, w której „Pewny zakład na Ligę Mistrzów „, która dostępna jest w dniach od 10 do 15 sierpnia.

Polega ona na zagraniu zakładu AKO, a w razie przegranej gracz otrzyma zwrot całej kwoty. A przed nami takie konfrontacje, jak chociażby Barcelona vs Bayern, Manchester City vs Olympique Lyon, Atalanta vs PSG.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Jak tak, to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać jeszcze przeze zagraniem pierwszego kuponu. Dokonać tego można jedynie na stronie www.Betclic.pl

Bonus na Ligę Mistrzów dla graczy:

W ramach oferty promocyjnej „Pewny zakład na Ligę Mistrzów ” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • dokładna ilość czterech zdarzeń
  • wyłącznie typy z Ligi Mistrzów
  • kurs całkowity zakładu nie mniejszy niż w 1.5
bonus bez wpłaty od sts

Zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota trafi na konto użytkownika. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść maksymalnie 40 PLN.

Bonus startowy w Betclic Polska:

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym graczom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Bowiem ju na start można liczyć na zakład bez ryzyka do /betclic550 PLN. Jednak Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem, że użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jak kupon okaże się przegrany to typer nie odczuje w żadnym wypadku straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 550 PLN.

Warto jest podkreślić, że Ci gracze, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać chociażby z oferty „Betclic Liga”. W ramach tej oferty typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na darmowe środki i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna nowy kod promocyjny na bonus do 2220 PLN
Następny artykułBonus na Ligę Europejską u bukmachera STS.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.