Przed nami spotkania trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic przygotował promocję graczom – „Pewny zakład”. Jeśli okaże się, że na kuponie wystąpił jedne błąd wspomniany operator przyzna bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus za przegrany kupon od BetClic

Darmowy bonus za przegrany kupon od BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który do tej pory posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Pewny zakład” trwa w dniach od 21 do 23 października. Chcąc z niej wziąć udział należy się do niej zapisać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Warto jest wiedzieć, że w tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na którym musi być minimum pięć zdarzeń, zaś kurs łączny musi wynieść minimum 5.00. Na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na spotkania trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN, ale należy pamiętać, że z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus o wartości 40 PLN trafi na konto gracza pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego na kuponie wystąpił jeden błąd.

Każdy użytkownik w ramahc tej promocji może otrzymać jeden bonus.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Legalny bukmacher BetClic oferuje nonowym swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z Cashbacka wystarczy wpisać kod promocjny KOD510 podczas rejestracji konta.

Dzięki temu bukmacher BetCLic dokona aktywacji bonusu. Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić, aż 510 PLN. W razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet
Następny artykułKoszykówka. Bonus 40 PLN od bukmachera BetClic
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.