Legalny bukmacher eFortuna online zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym to muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia, aby liczyć na pewne 50 PLN.

Bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane graczom

Bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane graczom

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekeend w piłce nożnej. Bowiem zostaną rozegrane starcia zarówno w PKO Ekstraklasie, ale i na boiska wracają piłkarze Fortuny 1 liga.

Z tej okazji bukmacher www.eFortuna.pl oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Piłkarski bezpiecznik: która jest aktywna graczom do 1 sierpnia do godziny 23:59.

PKO Ekstraklasa bonusy bukmacherskie:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO za co najmniej 50 PLN, na którym to muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia z rozgrywek:

  • PKO Ekstraklasy
  • Fortuna 1 liga

Nadmienić jest również warto jeden istotny aspekt. A mianowicie wszystkie zdarzenia pochodzić muszą z oferty przedmeczowej.

bonus bez wpłaty od sts

Jeśli zagrany zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść nawet 50 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w eFortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu typerowi specjalną ofertę na sam start, w której to można liczyć na ekstra bonusy:

  • 20 PLN za rejestrację konta bez żadnego depozytu
  • premię równowartości dokonanej wpłaty do 2000 PLN
  • cashback do 210 PLN

Wyżej wymieniony bonusy będą aktywne wszystkim typerom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie na Tokio 2020. Gdzie kasa do odebrania?
Następny artykułZwrot 100 PLN w Betclic na eliminacje MŚ 2022 w Betclic
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.