Już dzisiejszego wieczoru poznamy pierwszych ćwierćfinalistów Pucharu Polski. Jednak bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi extra promocję „Pewniak na Puchar Polski”, w której to typerzy mogą liczyć na pewne 30 PLN i to bez znaczenie, jak zakłady zostały rozliczone.

Promocja bukmachera Fortuna na Puchar Polski. Darmowa gotówka dla graczy

Promocja bukmachera Fortuna na Puchar Polski. Darmowa gotówka dla graczy

A śmiało można powiedzieć, że ciekawych pojedynków w ramach 1/8 finału Pucharu Polski nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych potyczek, jak ŁKS Łodź vs Legia Warszawa, Warta Poznań vs Cracovia, Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice.

Na te zmagania bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której można wygrać dodatkową kasę. Do tej oferty nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że jest ona aktywna do 12 lutego do godziny 23:59.

Pewne bonusy bukmacherskie na Puchar Polski.

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej bukmacher eFortuna online dopuszcza graczom kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI, ale muszą one spełniać następujące warunki:

  • minimum jeden typ z oferty przedmeczowej na Puchar Polski
  • kurs łączny zakładu nie mniejszy niż 2.00
  • stawka każdego kupnu musi wynosić minimum 30 PLN

Jeśli gracze zagrają co najmniej trzy kupony i każdy w inny dzień trwania tej promocji otrzymają pewne 30 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Bonus na start w Fortunie 2021:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wpiszą hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjm dokonają aktywacji bonusu startowego. W skład niego wchodzą darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu każdy użytkownik otrzyma premię równowartości depozytu, aż do 2000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład jest bez ryzyka do 210 PLN.


__
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet
Następny artykułSTS rozdaje bonusy. Do odebrania nawet 100 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.