Bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie promocyjnej oferuje każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną za typowanie spotkań z tenisa. Wystarczy typować dowolne zdarzenia, aby liczyć na dodatkową kasę i to bez znaczenia, jak zostały rozliczone kupony.

Tenisowy Cashback w Betclic

Tenisowy Cashback w Betclic

Zaznaczyć jest warto, że oferta bukmachera Betclic jest bardzo bogata i jest z czego wybierać. Poza tym rozgrywany jest turniej Masters u kobiet i mężczyzn, w którym to rywalizują najlepsi zawodnicy obecnego sezonu.

W dodatku oprócz typowania każdy z użytkowników może liczyć na dodatkowe bonusy w promocji „Tenisowy Cashback”. Chcąc wziąć w niej udział należy do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Zaznaczyć jest warto, że ta akcja aktywna jest do 21 listopada do godz. 23:59.

Pewne bonusy za aktywność od Betclic

Warunki wspomnianej akcji promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zawrzeć kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym to będą znajdować się same mecze z tenisa.

Każde zdarzenie może zarówno pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Lecz istotne w tym wszystkim jest to, iż kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.80.

bonus bez wpłaty od sts

Wszyscy typerzy, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzymają dodatkowe środki. A dokładnie mówiąc otrzymają premię w postaci zwrotu podatku i to za każdy zakład w dodatku bez znaczenia, jak został rozliczony. Łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 100 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Betclic 2021?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną w postaci bezpiecznego zakładu. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

To sprawi, że jeśli zakłąd okaże się przegrany użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagrody dla graczy za typowanie sportów wirtualnych od STS
Następny artykułeWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom. Pewne 50 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.