Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic Polska? Jeżeli nie, to warto jest założyć, ponieważ tren operator już na start przyznane darmowy zakład bez ryzykują. Wystarczy zagrać kupon, jeżeli okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki.

Bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Warto jest pamiętać na starcie, że bukmacher BetClic Polska jest to w pełni legalny bukmacher, który posiada licencję. To wszystko sprawia, że obstawienie jest u niego w pełni legalne.

Z najnowszej promocji przygotowanej przez bukmachera BetClic mogą skorzystać Ci gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego operatora.

Chcąc skorzystać z Cashbacka, czyli zwrotu stawki przy przegranym kuponie. Nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to dokonanie rejestracji konta online na stronie bukmachera BetClic.

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego „KOD500” podczas rejestracji konta. To sprawi, że bonus będzie aktywny.

Pozostaje już później tylko dokonanie wpłaty i zagranie kupnu. Zdarzenia znajdujące się na kuponie są dowolne.

CashBack do 500 PLN u bukmachera BetClic. Kod promocyjny „KOD500”

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała wygrana trafi na konto gracza.

Trzeba jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu po dokonaniu rejestracji.

BetClick legalny bukmacher online:

Warto jest pamiętać, że bukmacher oferuje dla swoich graczy TV BetClick, gdzie to w pełni legalnie i to online można oglądać wydarzenia sportowe.

Dodatkowe gracze mogą ze strony tego operatora pobrać aplikację mobilną BetClic, dzięki której można obstawiać zakłady bukmacherskie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułBonus do 1200 PLN oraz freebet 29 PLN na start u bukmachera STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.