Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher Betclic. Wystarczy poprawnie wytypować dziewięć walk z KSW 60, aby poza wygraną gotówka otrzymać ekstra kasę. A jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN.

Betclic z bonusem „MMA Jackpot”! Do wygrania nawet 20 000 PLN

Betclic z bonusem „MMA Jackpot”! Do wygrania nawet 20 000 PLN

Zaznczyć jest warto, że emocji podczas KSW 60 na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych walk, ponieważ przed nami takei starcia, jak Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Na tą okazję dostępna jest oferta „MMA Jackpot”, która aktywna jest do 24 kwietnia do godziny 20:00. Jednak chcąc wziąć w niej udział to koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy na KSW 60:

Warunki oferty promocyjnej „MMA Jackpot” są bardzo proste. Wystraczy zagrać kupon AKO za co najmniej 10 PLN, na którym to będą znajdować się same zdarzenia z KSW 60:

  • Koziorzębski vs Surdu
  • Rola vs Wójcik
  • Klaczek vs Barborik
  • Ilić vs Dudek
  • Sobiech vs Kaczmarczyk
  • Ugonoh vs Samociuk
  • Ziółkowski vs Kazieczko
  • de Fries vs Narkun
bonus bez wpłaty od sts

Na każdą z tych walk każdy z użytkowników musi oddać typy w formacie „1 lub 2”, ale obowiązkowo muszą być one z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali walki z KSW 60 otrzymają ekstra kasę poza oczywiście wygraną. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi, aż 20 000 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher w Polsce Betclic online oferuje każdemu użytkownicy najnowszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ bezie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary
Następny artykułAktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.