Bukmacher Fortuna przeprowadza weekendowy konkurs „Piłkarski TOP20”, w której to akcji nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych typerów, którzy przez trzy dni dokonają największy obrót.

Fortuna nagrody dla aktywnych graczy

Fortuna nagrody dla aktywnych graczy

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Konkurs trwa w dniach od 23 do 25 sierpnia. Chcąc w nim wziąć udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, a także się zapisywać.

Podczas tego konkursu bukmacher nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych typerów, którzy w czasie trwania ten promocji dokonają największy obrót.

Podział nagród przedstawiają się następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

W konkursie biorą udział kupony zarówno zagrane z aplikacji mobilnej jak i stron internatowej bukmachera Fortuna. Operator dopuszcza single, AKO oraz MAXIKOMBI.

Na kuponach mogą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Jednak warunek konieczny jest to zagranie co najmniej trzech kuponów spełniające powyzsze warunki promocji, a na każdym z nich musi znaleźć się minimum jedno zdarzenie z piłki nożnej!

Darmowy bonus od bukmachera Fortuna na start

Bukmacher Fortuna nowym graczom oferuje darmowy bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania depozytu!

Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas formularzu rejestracyjnego. To sprawi, że na konto gracza trafią darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko! Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty można liczyć na kolejne bonusy: pierwszy zakład jest bez ryzyka do 100 PLN oraz można liczyć na bonus równowartości depozytu, gdzie można otrzymać maksymalnie 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Następny artykułUS OPEN: Kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.