Darmowych voucher swoim graczom przyznaje legalny bukmacher STS. Wystarczy pobrać aplikację mobilną tego operatora, aby otrzymać darmowe środki na grę w wysokości 25 PLN i to bez dokonania depozytu.

Darmowe środki bez depozytu u bukmachera

Darmowe środki bez depozytu u bukmachera

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto w legalnego bukmachera STS, jednak wcześniej nie posiadał aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja dostępna jest typerom od dnia 29.11.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 02.12.2019 r. do godziny 23:59. Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy jedynie pobrać ze strony bukmachera STS.pl aplikację mobilną oraz później ją zainstalować. Ten proces potrwania dosłownie chwilę.

Następnie trzeba wyrazić chęć odebrania bonusu. Dokonać tego jedynie można poprzez zalogowanie się do aplikacji mobilnej, a następnie trzeba wejść w sekcję „Bonusy i akcje”, w bocznym menu aplikacji i kliknąć w podstronę „Mobilny bonus 25 PLN”.

bonus bez wpłaty od sts

To sprawi, że legalny bukmacher przyzna darmowy voucher STS o wartości 25 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

Bonus znajdzie się na koncie gracza najpóźniej do 3 grudnia do godz. 23:59.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje nowym swoim graczom już na start darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty!

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus jego równowartości, aż do 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład w BetClic. 40 PLN na obstawienie bez ryzyka
Następny artykułDarmowy bonus STS za aktywność od bukmachera 2019
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.