Czas na spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. W czwartek 10 października Polacy rozegrają na wyjeździe swoje spotkanie z Łotwą. Z okazji tego spotkana bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to przyznaje freebeta o wartości 10 za przegrany kupon.

STS darmowy freebet

STS darmowy freebet

Oferta skierowana jest do tych typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do czwartku 10 października do godz. 20:45. Gracz, który wziąć udział w tej akcji nie musi się do nie zapisywać.

Podczas tej akcji kwalifikuję się kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak na każdym z nich musi znajdować się zdarzenie specjalne „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramki”.

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN. Jednak z oferty automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Polski bukmacher STS zmniejszy ryzyko przegranej przyznając darmowy freebet o wartości 10 PLN. Trafi on na konto gracza pod warunkiem:

  • kupon pojedynczy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon wielozdarzeniowy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane, zaś pozostałe typy były trafione

Każdy użytkownik w ramach tej akcji może otrzymać jeden bonus.

Najnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje najnowszy swój pakiet powitalny dla graczy. W skład jego wchodzi freebet 29 PLN, bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona automatycznie aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł1650 PLN w nowej promocji bukmachera Noblebet
Następny artykuł510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.