Wszyscy gracze u bukmachera STS z okazji Nowego Roku mogą liczyć na darmowe środki o wartości nawet 200 PLN. To wszystko w ramach akcji „200 PLN na Nowy Rok”.

Darmowe środki na Nowy Rok 2021 u bukmachera STS.

Darmowe środki na Nowy Rok 2021 u bukmachera STS.

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Wystarczy dokonać wpłaty i zagrać dowolny kupon AKO, aby liczyć na dodatkową premię i to nieważne, jak zostanie rozliczony zakład. Każdy użytkownik będzie mógł liczyć na premię nawet o wartości 200 PLN.

Gracz, który jest zainteresowany tą ofertą to koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. Natomiast promocja „200 PLN na Nowy Rok” aktywna jest graczom w dniach od 30 grudnia do 1 stycznia 2021 do godziny 23:59.

Bonus do 200 PLN dla graczy

Zadaniem gracza jest dokonanie dowolnego depozytu na swojego koto i następnie zagranie kuponu AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, który będzie spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej dowolnych dyscyplin
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN
betclic darmowy kod promocyjny

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz otrzyma premię w wysokości 25% dokonają wpłaty. Najwyższa wartość, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 200 PLN.

Bonus do 1229 PLN na start u bukmachera STS 2021:

Polski bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocją już na sam start. Łączny bonus powitalny może wynieść nawet 1229 PLN. Jednak chcąc dokonać jego aktywacji należy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas za same założenie konta gracz otrzyma 29 PLN bez depozytu. A otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Gracz, który natomiast dokona swojej pierwszej wpłaty otrzyma jej równowartość w formie środków bonusowych. Maksymalna kwota na jaką może liczyć każdy typer to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na PKO Ekstraklasę. Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej w Fortunie
Następny artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.