Oprócz zakładów bukmacherski STS oferuje graczom Betgames, a tam może legalnie obstawiać gry karciane, m.in. pokera. Warto jest mieć na uwadze, że Cashbackiem objęty jest pierwszy zakład każdego dnia z Betgames. W razie przegranej typer otrzyma zwrot do 20 złotych.

20 PLN na grę w karty od STS

20 PLN na grę w karty od STS

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocją objęty jest zawsze pierwszy kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames, czyli pokera, wojny lub bekarta.

Minimalna stawka zakładu to 2 złote, ale w promocji nie bierze żaden zakład, które zostanie zawarty za środki bonusowe.

Kupon, który zostanie zagrany przez gracza i spełnia on powyższe warunki promocji, a został rozliczony jako przegrany typer może liczyć na zwrot stawki do 20 złotych i tak każdego dnia.

BetFan: darmowy kod powitalny

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS?

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera STS i wpisze kod promocyjny „BETONLINE” otrzyma bonus o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze fakt, że nie trzeba dokonywać żadne wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

Dodatkowo pierwsza wpłata u tego operatora jest objęta bonusem. Wysokość bonusu uzależniona jest od wpłaty, ponieważ bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN. Całość bonusu można wykorzystać na poker online lub inne gry karciane.

Bonus za obstawienie meczy od STS:

Bukmacher STS oferuje każdemu typerowi darmowe środki w wysokości 30 złotych za obstawienie meczy i tak co tydzień.

Wystarczy, że gracz zagra kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85 za minimum 200 złotych, a otrzyma bonus i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia 100% dla graczy za obstawienie meczy od bukmachera Fortuna.
Następny artykułPromocja na Ligę Mistrzów. Bonus dla każdego od STS.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.