Specjalny bonus dla graczy przygotował bukmacher Fortuna na obstawianie meczy Wystarczy zagrać kupon AKO i MAXIKOMBI z oferty przedmeczowej, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Większe wygrana o 14%.

Większe wygrana o 14%.

W związku z korona wirusem wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. Użytkownicy na chwilę obecną mogą obstawiać mecze jedynie w internecie.

Z tej okazji bukmacher Fortuna online wychodzi naprzeciwko graczom i oferuje granie bez podatku. Oferta dostępna jest graczom do 29 marca do godz. 23:59. I co istotne w tym wszystkim jest ona aktywna przez cały dzień i noc!

Chcąc skorzystać z tej oferty promocyjnej gracz zmusi zagrać kupon AKO i MAXIKOMBI i dodać do niego bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się na stronie głównej. Na każdym zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich musi wynosić minimum 1.30.

Gracz sam wybiera, z jakiej dyscypliny będą na zakładzie. Jednak nie da się ukryć, że prawdziwy boom na typowanie przeżywa esport.

bonus bez wpłaty od sts

Stawka zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zdarzenia, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher eFortuja automatycznie zwiększy wygrane o 14% graczom pod warunkiem,, że zagrany zakład został rozliczony, jako wygrany i do tego spełnia powyższe warunki promocji.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Zakłady bukmacherskie Fortuna online oferują każdemu graczowi już na sam początek pakiet powitalny, w którym to można otrzymać, m.in. bonus 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej swojej wpłaty gracz otrzyma premię równowartości depozytu, aż do 1000 złotych, a także pierwszy zakład wówczas objęty będzie Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywna jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułeFortuna kod promocyjny na start. Bonus powitalny 1185 PLN dla każdego.
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany zakład na sporty wirtualne od STS.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.