Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom promocję „Misja basket”. W tej akcji wspomniany operator nagradza graczy extra bonusami o wartości 40 PLN.

Extra bonus od bukmachera BetClic

Extra bonus od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 25 do 29 października. Gracz, który chce z tej akcji skorzystać musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Podczas tej akcji kwalifikują się jedynie kupony SOLO, a także AKO, ale kurs ich łączny musi wynieść minimum 1.70.

Poza tym na kuponie mogą jedynie znajdować się zdarzenia z koszykówki z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN, ale z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus o wartości 40 PLN trafi na konto gracza pod warunkiem, że minimum trzy kupony zostały rozliczone przez bukmachera BetClic jako wygrane, które spełniają powyższe warunki promocji.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Bukmacher BetClic Polska w pakiecie powitalnym swoim nowym graczom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta.

Jak się okaże, że pierwszy kupon okazał się przegrany to w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie na konto gracza trafi bonus o wartości 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład na Ligę Mistrzów u bukmachera BetClic
Następny artykuł3170 PLN w nowej promocji bukmachera Milenium
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.