Limitowaną ofertę powitalną wszystkim nowym użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS online. Na konto każdego z typerów może trafić nawet nawet 1640 PLN!

Najnowszy kod promocyjny w STS 2022.

Najnowszy kod promocyjny w STS 2022.

Chcąc liczyć na pakiet powitalny w pierwszej kolejności należy dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Jak pakiet powitalny będzie aktywny pod prostym warunkiem wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A należy mieć na uwadze, że jest to jedyna opcja, aby to wykonać.

Wówczas pozostaje już dokonanie pierwszego depozytu, za który gracz otrzyma premię 100% wartości:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 150 PLN. Tyle samo otrzyma w formie środków bonusowych. Łącznie będzie posiadał 300 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus na start w Betfan 2022

W prezencie użytkownicy bukmachera STS online otrzymają również dwa pierwszy bezpieczne zakłady do 20 PLN na:

  • sporty wirtualne
  • gry karciane (Betgames)

Dodatkowo drugi depozyt jest objęty promocją 50% do 500 PLN. A to nie wszystko. Gracz, który dokona depozytu w prezencie otrzyma 70% do 700 PLN.

Po podsumowaniu wszystkich tych bonusów na konto każdego z typerów może trafić nawet 1640 PLN w formie środków bonusowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane freebety co weekend od eWinner za obstawienie meczy
Następny artykułBukmacher Fortuna nagradza najlepszych typerów. Extra kasa!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.