Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim aktywnych swoim graczom oferuje legalny bukmacher eWinner PL. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby liczyć na gwarantowane freebety za obstawienie meczy. Co weekend na konto każdego z typerów może trafić nawet 75 PLN i to bez żadnego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner

A niewątpliwie emocji w piłce nożnej nie brakuje podczas spotkań, ponieważ mecze toczą się w czołowych ligach europejskich, m.in. Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, czy też LaLiga.

Gracz, który chce skorzystać z akcji promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” obowiązkowo musi się do niej zapisać na stornie www.eWinner.pl. Dodać jest również warto, iż ta akcja aktywna jest wyłącznie w następujące dni w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

25 PLN codziennie od eWinner

Bukmacher eWinner PL online w ramach oferty promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” kwalifikuje zakłady AKO, na których to muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek.

Poza tym trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny każdego zakładu promocyjnego wynosić musi minimum 2.50, zaś stawka takiego zakładu równa musi być 49 PLN.

bonus bez wpłaty od sts

To sprawi, że w KAŻDY dzień trwania promocji użytkowni może liczyć na jedne freebet o wartości 25 PLN. Łącznie podczas każdego weekendu na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 75 PLN. I to w dodatku bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Jaki jest nowy kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można na sam start liczyć na 610 PLN. W eWinner rejestracja trwa ledwie kilka minut, warto posiadac tam konto.

Już pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli ubezpieczaniem w przypadku przegranej do 110 PLN. Poza tym za dokonanie drugiego depozytu gracz otrzyma jego równowartość do 500 PLN.

Trzeba jednak mieć na uwadze, ze wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba to, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna rozdaje bonusy za obstawienie meczu. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułJaki jest aktualny kod promocyjny w STS?
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.