Już w sobotę 5 października zostanie rozegrane Gran Prix Polski w żużlu. Z tej okazji bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus o wartości 10 PLN.

Promocja na Gran Prix Polski w żużlu u bukmachera STS

Promocja na Gran Prix Polski w żużlu u bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 5 października do godz. 15:00. Typer, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których będą znajdować się DOKŁADNIE trzy zdarzenia. Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na Gran Prix Polski w żużlu.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

betfan darmowy kod promocyjny

Stawka kuponu promocyjnego musi wynieść RÓWNO 21 PLN. Należy jednak pamiętać, że wszystkie kupony zagrany za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus 10 PLN dla gracza, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany.

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać jeden bonus.

STS: Freebet 29 PLN bez wpłaty własnej

Legalny bukmacher STS oferuje na start nowy graczom darmowy zakład bez ryzyka o wartości 29 PLN. Chcąc go otrzymać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu. Na konto gracza maksymalnie może trafić nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczny zakład STS. Legalne karty online w Betgames
Następny artykuł1650 PLN w nowej promocji bukmachera Noblebet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.