Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eWinner, którzy mają zabiera typować piłkarską Ligę Narodów. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, aby otrzymać dodatkowe środki.

Gwarantowane codzienne freebety od eWinner. 25 PLN dla wsyzstkich typerów

Gwarantowane codzienne freebety od eWinner. 25 PLN dla wszystkich typerów

A trzeba powiedzieć, że na brak ciekawych pojedynków w ramach Ligi Narodów na pewno nie zabraknie, ponieważ w najblizśzych dniach czekają nas bardzo ciekawe starcia, jak m.in. Hiszpania – Portugalia, Francja – Dania, Belgia – Holandia, Włochy – Niemcy.

W dodatko użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe środki za obstawienie meczy w ramach akcji promocyjnej „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet” dostępnej u legalnego bukmachera www.eWinner.pl.

Bonusy za obstawienie meczy

Bukmacher eWinner PL w akcji promocyjnej „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to koniecznie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty na piłkarską Ligę Narodów.

Dodatkowo kupon promocyjny musi spełniać dwa proste kryteria:

  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu równa 49 PLN
bonus bez ryzyka od sts

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma jeszcze dodatkowe środki, a dokładnie mówiąc otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Nowy kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to na start każdy z nowym użytkowników może liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon o wartości 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że automatycznie pakiet powitalny zostanie aktywowany.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 50 PLN co weekend od bukmachera eWinnera
Następny artykułBonusy za obstawienie meczy w Fortunie. Pula nagród 30 000 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.