„Europejska dokładka” jest to najnowsza promocja u bukmachera Fortuny. Operator podczas tej akcji przyznaje darmowy bonus równowartości 20 PLN za trafiony kupon.

Bonus za trafiony kupon od bukmachera Fortuna

Bonus za trafiony kupon od bukmachera Fortuna

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik bukmachera Fortuny, która posiada zweryfikowane konto oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu u tego operatora.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W tej promocji kwalifikują się kupony zarówno AKO jak i MAXIKOMBI, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia. W tej akcji bukmacher wymaga, żeby jeden typ znajdujący się na kuponie pochodził z oferty: LaLiga lub Bundesligi.

Jednak wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być z oferty przedmeczowej.

Trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do niedzieli 18 sierpnia do godz. 23:59.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na darmowy bonus w wysokości 20 PLN od bukmachera. Środki znajdą się na koncie gracza najpóźniej w dniu 19 sierpnia do godz. 23:59.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Darmowy freebet bez depozytu u bukmachera Fortuna:

Fortuna oferuje nowym gracz darmowy bonus i to bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. W zamian bukmacher przyzna bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania wpłaty!

Jednak to nie wszystko co czeka na gracza po wpisaniu kodu promocyjnego. Ponieważ po pierwszej wpłacie gracz może liczyć na bonus równowartości depozytu, maksymalnie do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 1200 PLN oraz freebet 29 PLN na start u bukmachera STS
Następny artykułWiększe wygrane o 14% na kupony z tenis u bukmachera LvBet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.