Legalny bukmacher Fortuna online wprowadza najnowszy pakiet powitalny wszystkich nowy swoim użytkownikom. Nie da się ukryć, że jest on okazały, ponieważ typerzy już na sam początek mogą otrzymać nawet łączny bonus o wartości 2220 PLN. Pod warunkiem, że wpiszą specjalne hasło promocyjne. Jakie? Znajduje się ono poniżej w artykule.

Fortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2220 PLN na start

Fortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2220 PLN na start

Śmiało można powiedzieć, że bukmacher Fortuna online ma w swojej ofercie bardzo ciekawy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: darmowe 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej, premia do 2000 PLN za depozyt oraz zakład bez ryzyka 200 PLN.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z wspomnianego bonusu nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym zapisać. Wystarczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i założyć hasło. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i co warto jest mieć na uwadze nie nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Kod bonusowy w Fortunie 2020:

Powyższy pakiet powitalny będzie aktywny wszystkim użytkownikom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Po założeniu konta gracz otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku użytkownik nie będzie musiał dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Premia do 2000 PLN za wpłatę:

Wszyscy gracze, którzy dokonają swojej pierwszej wpłaty będą mogli liczyć na bonus jej równowartości. W dodatku otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 1600 PLN. W gratisie otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych. Łącznie będzie posiadał 3200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

bonus bez wpłaty od sts

Otrzymane środki znajdą się na koncie gracza automatycznie, po tym jak zakłady bukmacherskie Fortuna zaksięguje wpłatę. Maksymalna premia, jaka może znaleźć się na koncie gracza to, aż 2000 PLN. warto jest mieć na uwadze, że jest to najwyższy bonus na polskim rynku przyznany przez operatorów.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze będą mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka, czyli tzw. Cashbacku. Dopuszczone są zakłady zarówno SOLO, AKO, czy MAXIKOMBI i to niezależnie, jakie typy będą na kuponie.

Zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej swojej stawki, która może wynieść nawet 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 60 PLN – Betclic Misja Sport
Następny artykułPewny zakład na mecze Ligi Mistrzów
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.