Bukmacher eFortuna oferuje każdemu nowemu graczowi dodatkowe środki na start. Oprócz standardowego pakietu powitalnego użytkownicy za dokonany depozyt mogą otrzymać premię o wartości 50 PLN, która będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

eFortuna kod promocyjny na start

eFortuna kod promocyjny na start

Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Tym samym gracze wracają do obstawiania spotkań.

Natomiast bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi dodatkowe najnowszy pakiet powitalny, który dostępny jest w dniach 5 do 7 czerwca do godz. 23:59.

Na sam początek gracz musi dokonać rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl. Proces rejestracyjny jest niezwykle prosty i zajmie graczowi dosłownie kilka chwil, ponieważ trzeba oddać tam wyłącznie swoje podstawowe dane.

Następnie gracz musi dokonać pierwszego depozytu o ile jego wpłata wyniesie nie mniej niż 50 PLN. Dodatkowe 50 PLN znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin po dokonaniu depozytu

Kod bonusowy w eFortunie

Użytkownik, który natomiast wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystywania na zakłady bukmacherskie.

Na uwadze warto jest mieć fakt, że gracz nie musi dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać ten bonus.

bonus bez wpłaty od sts

Bonus za depozyt w eFortunie.

Jednak to nie wszystko co gracz może otrzymać na start. Bowiem po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher eFortuna w prezencie przyzna bonus jego równowartości, który może wynieść nawet 1000 PLN.

Dodatkowo gracz będzie mógł skorzystać wówczas z Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka. Wówczas kupon, jak okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic rozdaje gotówkę. Bonusy bez depozytu dla każdego gracza
Następny artykułBonus 60 PLN – Betclic Misja Sport
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.