Specjalną ofertę promocyjną wszystkim nowy graczom przygotował bukmacher eFortuna. Bowiem poza standardowymi bonusami użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe środki o wartości 30 PLN.

Darmowy bonus 30 PLN na typerów

Darmowy bonus 30 PLN na typerów

Warto jest zaznaczyć, że w skład pakietu powitalnego wchodzą darmowe 20 PLN, premia równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN. Natomiast gracze, którzy dokonają rejestracje konta w dniach 30-31 października będą mogli liczyć na dodatkowe środki o wartości 30 PLN.

Podstawa czynność, jaką należy wykonać w ramach tej akcji jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy wpisać tam hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

20 PLN na zakłady bukmacherskie bez depozytu

Chcesz liczyć powyższe na bonusy? Jeśli tak, to musisz wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby zrobić.

Następnie po poprawnej weryfikacji konta gracz otrzyma extra 20 PLN na zakłady bukmacherskie. Otrzymane środki trafią do użytkownika bez dokonania wpłaty.

bonus bez wpłaty od sts

Bonusy za depozyt do 2030 PLN na start

Gracz, który dokona wpłaty u bukmachera eFortuna może liczyć na dwa bonusy. Pierwszy z nich trafi na konto gracza po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas gracz będzie mógł liczyć nawet na premie o wartości 2000 PLN.

Dodatkowo na 30 PLN może liczyć ten użytkownik, który dokonał wpłaty na zakłady bukmacherskie w wysokości co najmniej 30 PLN.

Zwrot 100% stawki za przegrany zakład:

Typer, który dokonał pierwszej wpłaty może liczyć na Cashback. Bezpiecznym kuponem są objęte zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI.

Jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 40 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic
Następny artykułBonusy za obstawienie meczy w Betclic do 80 PLN dla wszystkich typerów
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.