Legalny bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich aktywnych użytkowników ekstra bonusami za obstawienie meczy z piłki nożnej. Co weekend na konto każdego gracza może trafić freebet o wartości nawet 50 PLN.

eWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom. Pewne 50 PLN

eWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom. Pewne 50 PLN

Należy mieć na uwadze, że w promocji „50 PLN co weekend” można typować jedynie zdarzenia z piłki nożnej. Chociaż śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować, bowiem przed nami mecze w czołowych ligach, jak Premier League, Bundesliga, Serie A, LaLiga, czy też Ligue 1.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „50 PLN co weekend” musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl. A ta akcja aktywna jest wyłącznie w każdą sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania.

Darmowe freebety za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, który to koniecznie musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej
  • typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka równa 49 PLN
bonus bez wpłaty od sts

Wszyscy użytkownicy, którzy zagrają kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzymają bonusy o wartości 25 PLN w każdy dzień trwania tej oferty. Łącznie na konto każdego z graczy może trafić nawet 50 PLN. I to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus powitalny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferują na sam start limitowany pakiet powitalny, w którym to można na sam start liczyć na bezpieczny pierwszy zakład do 110 PLN oraz premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Jednak istotne jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie bez podatku u bukmachera Betclic. Bonus do 100 PLN dla graczy
Następny artykułBetfan – wszystko co musisz wiedzieć!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.