Legalny bukmacher eFortuna online oferuje najnowszy pakiet powitalny, w którym to użytkownicy oprócz standardowych bonusów powitalnych mogą liczyć na extra premię za depozyt o wartości 40 złotych.

eFortuna nowy kod promocyjny na bonus 1185 PLN

eFortuna nowy kod promocyjny na bonus 1185 PLN

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadal konta u legalnego bukmachera eFortuna.

Typerzy muszą mieć na uwadze, że ta oferta promocyjna dostępna jest do 15 marca do godziny 23:59.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z tych bonusów nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl.

Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy podać wyłącznie swoje podstawowe dane osobowe, jak imię oraz nazwisko.

Kod promocyjny eFortuna 2020

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Gracz, który spełnia powyższe warunki otrzyma za darmo bonus o wartości 20 złotych i to bez dokonania żadnej wpłaty.

BetFan: darmowy kod powitalny

Premia za depozyt od eFortuny

Warto jest mieć na uwadze, że w ramach tej oferty bukmacher eFortuna przyznaje dwa bonusy za pierwszy depozyt. Pierwsza premia wynosi 40 złotych. Gracz, który chce otrzymać te środki bonusu dokonać minimalnej wpłaty do 40 złotych. Warto jest mieć na uwadze, że bonus znajdzie się na koncie gracza następnego dnia.

W dodatku to nie wszystko, ponieważ gracz może liczyć na tradycyjny bonus równowartości depozytu, który to może wynieść nawet 1000 złotych.

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 115 złotych.

Wystarczy, że typer dokona zawarcia swojego pierwszego zakładu, aby w razie przegranej otrzymać zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł25 PLN co tydzień na STS Betgames. Dla każdego gracza.
Następny artykułKupony bez podatku u bukmachera Fortuna 2020.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.