Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Wystarczy zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy, aby w przypadku wygranej otrzymać dodatkowy bonus.

Pewne bonusy za obstawienie meczy z tenisa od Betclic

Pewne bonusy za obstawienie meczy z tenisa od Betclic

A śmiało można powiedzieć, że ciekawych spotkaniach w najbliższym czasie na pewno nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle ciekawych starć. Do tego na kortach trawiastych zobaczymy legendy tenisa.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Misja tenis” musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a jest ona aktywna do 4 lipca do godziny 23:59.

Bonus dla typerów za obstawienie meczy:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są wyłącznie zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum cztery zdarzenia, ale wszystkie z Wimbledonu
  • kurs całkowity nie może być mniejszy niż 4.00
  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 20 PLN
bonus bez wpłaty od sts

Jeśli, zagrany przez gracza zakład okaże się wygrany to super. Bowiem na konto gracza poza wygraną gotówką trafi extra premia o wartości nawet 40 PLN.

550 PLN na start u bukmachera Betclic:

Legalny bukmacher Betclic online oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na bezpieczny pierwszy kupon. Wystarczy jednie wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 50 PLN za obstawianie Polska – Szwecja od bukmachera eFortuna
Następny artykułBonusy bukmacherskie na Tokio 2020. Gdzie kasa do odebrania?
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.