Legalny polski bukmacher LvBet zwiększa depozyt swoim graczom o 50%. Wystarczy dokonać wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

O 50% większy depozyt od bukmachera LvBet do 200 PLN

O 50% większy depozyt od bukmachera LvBet do 200 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Oferta trwa od 5 do 9 września do godz. 23:59. Chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy dokonać wpłaty, minimalna kwota to 25 PLN. W zamian bukmacher przyzna bonus 2% z mnożnikiem „x25”.

Maksymalna kwota jaką można otrzymać od tego operatora to 200 PLN. Taka kwota znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że dokonał on wpłaty za co najmniej 400 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Istotne jest, żeby podczas wpłaty zaznaczyć opcję „Bonus 200 PLN”, ponieważ to sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Chcąc liczyć, na zagranie kuponu ze środków bonusowych trzeba zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich musi wynieść co najmniej 1.25. Natomiast kurs łączny nie może być być mniejszy niż 2.50.

Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „mnożnik x25” należy ją zaznaczyć. To sprawi, że bukmacher zwiększa stawkę kuponu.

LvBet darmowy bonus za rejestrację:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus za dokonanie rejestracji. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE.

To sprawi, że na koncie gracza znajdzie się bonus i to bez dokonania żadnej wpłaty!!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic
Następny artykułGotówka do wygrania dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.