Promocję „4+1” oferuje swoim graczom bukmacher STS. Wystarczy zagrać minimum cztery dowolne zakłady na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać darmowy freebet do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kupon za darmo u bukmachera

Kupon za darmo u bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa od odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Trwają one od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Gracz nie musi nigdzie ogłaszać się, ani zapisywać w ramach tej promocji. Jednak należy wiedzieć, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego kupony musza zostać zagrane oraz rozliczone.

Bukmacher STS dopuszcza w tej promocji zarówno kupony SOLO jak i AKO, których kurs musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Typy kwalifikują się w tej akcji mogą być to przedmeczowe lub LIVE. Nie da się ukryć, ze jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bardzo bogata.

betclic darmowy kod promocyjny

Stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynieść dokładnie 11 PLN. Jednak z tej oferty automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie darmowy freebet o wartości 11 PLN i to niezależenie od tego jak kupon gracza został zagrany. Bonus znajdzie się maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od STS:

Legalny polski bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus o wartości 29 PLN. Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby cieszyć się z darmowych środków.

Dodatkowo gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejny bonus. Tym razem równowartości wpłaty, gdzie łącznie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMobilny voucher 25 PLN od STS na start bez wpłaty własnej
Następny artykułBonus do 50% na zakład bukmacherskie u bukmachera Fortuna.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.