Legalny polski bukmacher BetClic oferuje ciekawą promocja dla graczy, którzy typują tenis. Operator przyznaje darmowy bonus o łącznej wartości 10% za wszystkie kupony zagrane do 1 września.

US OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

US OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a do tego wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 1 września do godz. 23:59. Kupony, które zostaną rozliczone do tego momentu są objęte promocją.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na postronnie tej akcji.

Bukmacher dopuszcza w ramach te akcji zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak na nich muszą obowiązkowo znajdować się jedynie zdarzenia z tenisa z oferty LIVE.

Kurs każdego kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

W ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów. Natomiast zarówno stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera.

Na koniec promocji bukmacher BeClic dokona zsumowania wszystkich stawek kuponów, które zostały zagrane przez gracza w ramach tej akcji. Następnie przyzna bonus wartości 10% kwoty za jakie gracz zagrał kupony, np. suma wszystkich kuponów typera wniosła 1000 PLN. To w dniu 2 września otrzyma 100 PLN w formie środków bonusowych.

Największy bonus jaki jest możliwy dla gracz to 500 PLN.

BetClic: jaki kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom na start zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashback należy wpisać kod promocyjny KOD 500 podczas rejestracji konta.

To sprawi, że jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany wspomniany operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot o wartości 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUS OPEN: Kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Następny artykułDarmowy Bonus za depozyt do 200 PLN od LvBet
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.