Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferuje graczom specjalny bonus z okazji swoich trzecich urodzin. Wystarczy spełnić proste warunki promocji, aby cieszyć się z darmowych środków, które mogą wynieść nawet 365 PLN.

Extra bonus 50% za depozyt do 365 PLN w eWinner

Extra bonus 50% za depozyt do 365 PLN w eWinner

Specjalna akcja promocyjna „Bonus do 365 PLN na urodziny” skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane oraz aktywne konto u legalnego bukmachera eWinner.

Podstawowa, a zarazem konieczna czynność, jaką należy spełnić, aby liczyć na darmowe środki. Koniecznie trzeba zapisać się do wspomnianej oferty na stronie www.eWinner.pl.

Darmowa gotówka za depozyt

Bukmacher eWinner PL następnie wymaga w ramach promocji „Bonus do 365 PLN na urodziny” od graczy dokonania depozytu, a w zamian każdy z graczy otrzyma darmowe środki.

Wysokość przyznanej premii uzależniona jest wyłącznie od wpłaconej kwoty. Bowiem bukmacher eWinner PL przyzna bonus o wartości 50% wpłaty do 365 PLN.

Nowy bonus na start w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner online oferuje graczom na sam start specjalny bonusy. Już za pierwszy przegrany zakład na konto gracza wróci cała stawka, aż do 110 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu gracz będzie mógł cieszyć się z kolejnych środków. Bowiem otrzyma on premię 100% jej wartości, aż do 500 PLN.

Nadmienić jednak trzeba, że wspomniane bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces założenia konta zajmie zaledwie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnych problemów.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy od Fortuny
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.