Igrzyska Olimpijskie zbliżają się wielkimi krokami. Niewątpliwie liczy na dobre występy naszych zawodników. A szanse medalowe mamy niewątpliwie spore. W dodatku typerzy mogą liczyć na extra środki od bukmachera STS.

Tokio 2020: Pewne bonusy dla typerów

Tokio 2020: Pewne bonusy dla typerów

Legalny polski bukmacher STS online oferuje graczom promocję „Ekstra Igrzyska”, która polega na wytypowaniu ilości zdobytych medali przez Polaków.

Chcąc wziąć udział w ofercie „Ekstra Igrzyska” należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta aktywna jest graczom do 22 lipca do godziny 23:59.

Ekstra Igrzyska w STS:

Zadanie graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu pojedynczego za co najmniej 50 PLN, na którym to musi znajdować się typ na ilość zdobytych medali przez Biało – Czerwonych.

bonus bez wpłaty od sts

Na koniec imprezy każdy z graczy otrzyma bonus, którego wartość równa będzie licznie zdobytych medali przez Biało – Czerwonych pomnożone przez pięć!

Bonus na start w STS 2021:

Bukmacher STS online oferuje graczowi na sam start specjalny pakiet powitalny, w którym to można otrzymać pewną kasę, tj.:

  • bonus 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za typowanie tenisa od Betclic
Następny artykułPewne obstawienie meczy w Fortunie. 50 PLN dla graczy
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.