Coraz głośniej jest o tym, że Lukas Podolski swoją piłkarską karierę zakończy w Górniku Zabrze. Jednak póki co ten piłkarz został ambasadorem legalnego bukmachera w Polsce – Totolotek. Z tej okazji każdy gracz w gratisie otrzymuje darmowe 10 złotych.

Bonus bukmacherski za darmo 2020

Bonus bukmacherski za darmo 2020

Co istotne ta oferta skierowana jest do każdej osoby, która nie posiadała wcześniej konta, ale jak i również posiada je u bukmachera Totolotek.

Osoba, która jeszcze nie korzystała z usług tego operatora musi dokonać rejestracji konta na stronie www.Totolotek.pl. Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty i co istotne nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Podczas rejestracji wystarczy, ze gracz poda swoje podstawowe dane osobowe jak imię i nazwisko.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Totolotek Polska

Jednak istotne w tym wszystkie jest to, żeby wpisać kod bonusowy – „PODOLSKI”. Dokonać tego można poprzez wejście w zakładkę WPŁATA i wygranie opcji kod bonusowy.

Po spełnieniu powyższych warunków gracz otrzyma 10 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Premia znajdzie się na koncie gracza automatycznie. To sprawia, że typer będzie mógł od razu te środki wykorzystać na zakłady bukmacherskie.
Totolotek bonus oferuje w postaci 10 PLN na konto gracza.

betclic darmowy kod promocyjny

Użytkownicy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Totolotek mogą również skorzystać z tej promocji.

Chcąc otrzymać bonus o wartości 10 złotych należy zalogować się na swoje konto gracza i wpisać wyżej wymieniony kod.

2098 PLN na start dla każdego gracza

Warto wiedzieć, ze bukmacher Totolotek przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Wysokość bonusu uzależniona jest jedynie od depozytu. Na konto gracza może trafić nawet 1000 PLN w formie środków bonusowych.

Kolejny bonus 100% trafi na konto gracza, który dokona wpłaty z aplikacji mobilnej. Maksymalnie może on wynieść 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet bonus powitalny 2020. Freebety 20 PLN + 20 PLN i 5000 PLN dla każdego!
Następny artykuł550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.