Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za typowanie spotkań z piłki nożnej. W przypadku przegranej każdy użytkownik może liczyć na zwrot stawki.

Pewny zakład w Betclic Polska. Extra 40 PLN dla typerów

Pewny zakład w Betclic Polska. Extra 40 PLN dla typerów

Trzeba dodać, że na brak emocji w najbliższych dniach każdy fan piłki nożnej nie będzie mógł narzekać, ponieważ zostaną rozegrane mecze w takich elitarnych rozgrywkach, jak Liga Mistrzów i Liga Europy.

Każdy użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej „Pewny zakład’ koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a ta akcja trwa do 11 marca do godziny 23:59.

Bonus 40 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Wspomniana oferta promocyjna polega na zagraniu zakładu AKO, na którym będą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i także „na żywo”.

Jednak należy mieć na uwadze, że na każdym kuponie musi być co najmniej pięć zdarzeń, a kurs całkowity kuponu nie mniejszy niż 4.00.

bonus bez wpłaty od sts

Jeśli wszystkie typy okażą się rozliczone, jako wygrane to użytkownik otrzyma całą kwotę. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 40 PLN.

Betclic kod promocyjny na start 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic PL oferują każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start może liczyć na bezpieczny pierwszy kupon. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka wystarczy wpisać kod promocyjny –>> KOD550.

Jeśli, zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka do 600 PLN dla wszystkich graczy od BetFan
Następny artykułNajlepszy typer KSW 60. Bonsuy dla najlepszych od Betclic
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.