Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher eWinner PL. Na konto każdego z użytkowników może trafić co weekend 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Freebety dla typerów za obstawianie meczy od eWinner

Freebety dla typerów za obstawianie meczy od eWinner

Jak dobrze wiadomo sezon ligowy w czołowych ligach europejskich dobiega do końca. A tym samym drużyny walczą o cele wyznaczone na ten sezon, a przed nami spotkania przecież w takich ligach, jak m.in. Premier League, Bundeslidze, Serie A, LaLidze, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasie.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Futbol totalny” i liczyć na extra środki musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć jeszcze przed zagraniem kuponu na stronie www.eWinner.pl.

A wspomniana oferta promocyjna jest aktywna wyłącznie w dniach w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Darmowe 50 PLN dla typerów

Bukmacher eWinner PL wymaga od każdego gracza zagrania kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za równą kwotę 49 PLN, na która to dodatkowo musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie spotkania z piłki nożnej, ale typy mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek
  • kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50
bonus bez ryzyka od sts

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakłądy zostały rozliczone. Łącznie co weekend na konto każdego użytkownika trafić może darmowe 50 PLN i to bez żadnego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na sam start na extra bonusy w postaci:

  • bezpiecznego pierwszego zakładu do 110 PLN
  • premii równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Lecz wyżej wymienione wyżej bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna nagradza najlepszych typerów. Extra kasa!
Następny artykułFreebety za obstawienie meczy w eWinner. Codziennie darmowa kasa!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.