Aktywni gracze bukmachera Fortuna mogą liczyć na większe wygrane. Wystarczy bowiem wygrać zagrany kupon AKO, aby liczyć na bonus, a maksymalnie może on wynieść nawet 50%.

Promocje bukmacherskie 2020

Promocje bukmacherskie 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji gracze mogą skorzystać do 31 grudnia do godz. 23:59. Warto jest mieć na uwadze fakt, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Jedynie trzeba koniecznie dodać bonus kursowy do swojego zakładu.

W ramach tej akcji legalny bukmacher Fortuna dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znaleźć się minimum pięć zdarzeń. Typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny mają w swojej ofercie ma bukmacher Fortuna, tj. piłka nożna, siatkówka itd.

Trzeba mieć jednak na uwadze jedynie fakt, że dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z tych typów nie może być mniejszy niż 1.15.

betclic darmowy kod promocyjny

Stawka każdego zakładu jest dowolna. Natomiast wykluczone są wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus jak gracz otrzyma od bukmachera uzależniony jest od ilości zdarzeń będących na kuponie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest wiedzieć, że w ramach tej promocji każdy gracz może zagrać dowolną ilość zakładów.

Fortuna bonus za rejestrację bez depozytu:

Popularny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którym to na start można liczyć na takie bonusy jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowarotsci pierwszego depoztu, aż do 1000 PLN
  • cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Te bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus STS za aktywność od bukmachera 2019
Następny artykułBonus Noworoczny 2020 do 1200 za aktywność od bukmachera BetClic.
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.