Legalny bukmacher Totolotek wprowadza najnowszy pakiet powitalny swoim graczom, gdzie to już na sam start można otrzymać 2098 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Totolotek kod promocyjny 2020

Totolotek kod promocyjny 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera Totolotek. Chcąc otrzymać darmowe środki nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału i się zapisywać.

Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Warunki tej promocji są bardzo proste. Bowiem trzeba tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawi, że proces rejestracyjny nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Kod promocyjny do bukmachera Totolotek za darmo

Istotną krokiem w tej czynności jest wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher Totolotek automatycznie dokona odblokowania bonusu powitalnego.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że później już nie będzie miał możliwości, aby go wpisać.

Po założeniu konta należy przejść poprawnie weryfikację danych i dokonać pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją.

betclic darmowy kod promocyjny

Bonus do 1000 PLN za pierwszą wpłatę od Totolotka

Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest jedynie od gracza, ponieważ legalny bukmacher Totolotek przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to można maksymalnie otrzymać 1000 PLN:

Przykład: Gracz wpłacił 850 PLN. W gratisie powitalnym utrzyma taką samą wartość. To sprawia, że gracz łącznie będzie posiadał 1700 PLN do wykorzystana na zakłady bukmacherskie.

Bonus na aplikację mobilną bukmachera Totolotka

Nowi gracze mogą liczyć również na darmowe środki za pobranie aplikacji mobilnej i dokonanie przez nią wpłaty.

Bukmacher Totolotek, bowiem przyzna bonus, a maksymalne można otrzymać 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus powitalny listopad 2019. Zakład Bez Ryzyka 200 PLN.
Następny artykułPewny zakład w BetClic. 40 PLN na obstawienie bez ryzyka
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.