Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN, a także bonus równowartości depozytu. Nawet do 1200 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

STS – darmowy kod promocyjny na start

STS – darmowy kod promocyjny na start

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera STS.

Warunki tej akcji są przejrzyste i każdy bez większych problemów powinien sobie z nimi poradzić. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera STS. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, gdyż wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Darmowa gotówka bez depozytu u bukmachera STS

Warto jest wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego, ponieważ wówczas na konto gracza trafi bonus w wysokości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest wiedzieć, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, ab otrzymać ten bonus.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na równowartość wpłaty, np. przy depozycie za 600 PLN taka sama kwota trafi na konto gracza w formie środków bonusowych.

Maksymalnie każdy gracz może otrzymać 1200 PLN.

Środki trafią automatycznie na konto gracza po tym jak bukmacher zaksięguje wpłatę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!
Następny artykułFortuna: piłkarska promocja dla graczy. Bonus 20 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.