Legalny bukmacher Betclic Polska nagradza aktywnych swoich graczy darmowymi bonusami. Wystarczy obstawiać mecze z dowolnej dyscypliny, aby oprócz wygranej gotówki otrzymać dodatkowe środki o wartości 60 PLN.

Pewna gotówka dla typerów za obstawienie meczy

Pewna gotówka dla typerów za obstawienie meczy

Nie da się tego ukryć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Wynika to przede wszystkim z tego, że większości dyscyplin rozgrywa już swoje mecze. Bowiem w najbliższych dniach zostaną rozegrane mecze w piłce nożnej, koszykówce, tenisie oraz Esporcie.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic Polska, który w ofercie promocyjnej posiada akcję „Misja Sport”, a dostępna jest ona do 24 czerwca od godz. 08:00 do 28 czerwca do godz. 23:59. I polega na obstawieniu meczy, a w zamian na konto gracza może trafić bonus o wartości 60 PLN.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertę to miej na uwadze, że koniecznie musisz do niej dołączyć. Poprzez wejście na stronę www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Misja Sport”.

Darmowa kasa od bukmachera Betclic

Następnie pozostaje już obstawienie meczy. Dopuszczona przez bukmacher Betclic Polska są zakłady pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe. Nie ważne, jaki rodzaj zakładu wybierze gracz trzeba mieć jednak na uwadze to, że minimalny kurs każdego typu musi wynieść minimum 1.50.

Gracz sam wybiera, z jakiej dyscypliny będą zdarzenia. Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się typy z wszystkich dyscyplin, jakie dostępne są u bukmachera Betclic. W dodatku one mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

bonus bez wpłaty od sts

Stawka każdego zakładu promocyjnego natomiast nie może być mniejsza niż 20 PLN. Te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe, automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Jeśli minimum trzy zakłady zawarte przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostaną rozliczone, jako wygrane to użytkownik oprócz wygranej gotówki otrzyma w prezencie 60 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Darmowe środki znajdą się na graczy w dniu 29 czerwca do godz. 23:59.

Betclic kod promocyjny na start:

Legalny bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie promocyjnej niezwykle ciekawy bonus powitalny. A mianowicie pierwszy zakład bez ryzyka. Jednak na uwadze trzeba mieć to, że Cashback będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak zakład okaże się przegrany to gracz w żadnym wypadku nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon. Maksymalna kwota, jaka może wrócić do typera to, aż 550 PLN.

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że wspomniany operator w swojej ofercie posiada chociażby akcję „Betclic Liga”, w której to typerzy mogą liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak ich zakład został rozliczony.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna bonus powitalny. Dodatkowe 50 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułFortuna nowy kod promocyjny na bonus do 2220 PLN
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.