Bukmacher STS w swojej ofercie posiada Betgames, gdzie to chociażby można zagrać w pokera i to legalnie! Natomiast wspomniany operator oferuje promocje swoim graczom na zakłady w karty, gdzie to pierwszy zakład jest bez ryzyka.

Legalny poker przez internet w STS- Betgames to nowa oferta bukmachera

Legalny poker przez internet w STS

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Wystarczy zagrać kupon AKO lub SOLO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z Betgames. Jest z czego wybierać, ponieważ można pograć tam w pokera, wojnę czy Bakarat online. Warto jest wiedzieć, że granie u tego bukmachera w gry karciane jest zgodne z polskim prawem.

Stawka kuponu musi wynosić równo 20 PLN. Jednak warto jest wiedzieć, że bukmacher automatycznie wyklucza kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher STS dokona zwrotu stawki graczowi pod warunkiem, że jego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako przegrany. W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto typera.

betfan darmowy kod promocyjny

Należy jednak pamiętać, że promocją objęty jest pierwszy kupon gracza, który spełnia powyższe warunki promocji.

STS: Bonus bez depozytu u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje na start nowym graczom darmowy freebet bez depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 29 PLN.

Poza tym typer, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki w wysokości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGotówka do wygrania dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Następny artykułGran Prix Polski w żużlu bonus za przegrany kupon od STS
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.