Niezwykle ciekawą ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Wystarczy, że gracz zaloguje się na swoje konto, a w zamian otrzyma darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Pewna gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej

Pewna gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej

Można powiedzieć, że z dnia na dzień oferty bukmacherów stają się coraz bardziej bogatsze. Przede wszystkim w piłce nożnej, gdzie to kolejne ligi wracają do rozgrywania meczy. Już w najbliższy weekend o ligowe punkty będą włączyć ze sobą drużyny w PKO Ekstraklasie.

Oferta promocyjna „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN” skierowana jest do każdego użytkownika, który będzie posiadał do dnia 26 maja do godz 23:59 aktywne konto w serwisie www.Betclic.pl.

Darmowe bonusy bez wpłaty własnej

Chcąc liczyć na darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy wyłącznie wykonać dwie bardzo poste czynności:

  • zalogować się w dniach od 28 maja od 18:00 do 4 czerwca do godziny 23:59 na swoje konto bukmacherskie www.Betclic.pl.
  • kliknąć w specjalny komunikat,który pojawi się na stronie głównej „CONFIRM BONUS”.
bonus bez wpłaty od sts

To sprawi, że gracz w Betclic online będzie mógł liczyć na darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wysokość bonusu może wynieść nawet 5 000 PLN.

Liczba graczyBonus
1 Gracz5 000 PLN
2 000 Graczy100 PLN – 1000 PLN
Pozostali Gracze5 PLN- 100 PLN

Darmowe środki znajdą się na koncie gracza automatycznie i będzie je mógł typer wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic Polska?

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Betclic Polska, a do tego wpiszą limitowany kod promocyjny — >>KOD550 dokonają aktywacji Cashback, czyli tzw. zakładu bez ryzyka. Nie można zapominać, że jedynie w formularzu rejestracyjnym użytkownik może wpisać ten kod.

Dzięki temu zakład, jak okaże się przegrany to gracz nie odczuje żadnej straty gotówki, ponieważ wówczas otrzyma zwrot całej stawki za zakład, która może wynieść nawet 550 PLN.

Poza tym w ofercie wspomnianego operatora znajduje się chociażby inna ciekawa promocja, jak „Betclic liga”. Gracze w ramach tej oferty mogą liczyć na darmowe bonusy za obstawienie meczy i to nie zależenie od tego, jak ich zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja „Piłkarski Jackpot” w Betclic. Pula nagród 25 000 PLN
Następny artykułFortuna bonus powitalny. Dodatkowe 50 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!
Promocje i darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie przez internet. Freebety, bonusy bez depozytu, zakłady bez ryzyka.